keyboard_capslock

0 533 243 50 32

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın
Sirkülasyon Pompaları : İlke Bobinaj | Gaziantep Bobinaj | Gaziantepde Bobinajcı

GRUNDFOS ıslak-rotorlu sirkülasyon pompaları, ticari binalarda hava şartlandırma ve ısıtma uygulamaları için kullanılır. Grundfos ıslak-rotorlu sirkülasyon pompaları, ticari binalarda soğutma ve ısıtma uygulamaları için kullanılır.Bu pompalar muhafazalı rotor teknolojisine dayanır ve en belirgin özellikleri salmastra kutuları veya salmastralarının bulunmamasıdır.Pompalanan sıvı motoru ve dönen parçaları soğutur ve yağlar.

Birbirinden tamamen farklı üç ıslak-rotorlu sirkülasyon pompası modeli mevcuttur.Her bir model için bir dizi özel ürün çeşidi bulunduğunu unutmayın.Bu ürün çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiler Grundfos WebCAPS’te bulunabilir.
 
Grundfos MAGNA
Bu pompa modelinde, eşsiz AUTOADAPT işlevinin yanı sıra daimi bir magnet motoru bulunur.Çeşitli malzemelerden üretilen pompa gövdeleriyle birlikte, tek ve ikiz tipleri de  mevcuttur.


 
Grundfos UPS
Bu standart model, ısıtma sistemlerinde, evlerde kullanılan sıcak su sistemlerinde, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde soğuk veya sıcak suyun dolaşımı için tasarlanmıştır.Üç çalışma hızı seçeneği bulunması, debi talebine göre ayar yapılabilmesini sağlar.
 
Grundfos UPE
Bu pompada, normal Grundfos UP özelliklerine ek olarak, elektronik hız kontrolü özelliği bulunur.Bu özellik, pompanın çalışma karakteristiğinin sistem gereksinimlerine uygun olmasını sağlar; bu da özellikle yüksek debi dalgalanmaları görülen ısıtma devrelerinde büyük bir önem taşır.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ